Kurz výstavní úpravy

jork. teriéra a biewera a kurz úpravy do asijského střihu

Informace o kurzu:

Kurz výstavní úpravy jork. teriéra a biewera a kurz úpravy do asijského střihu

Lektoři:

  • Výstavní úprava – Markéta Kmochová, vlastní 8 let chovatelskou stanici biewerů LUNA STAR, profesionální úrovni včetně zahraničních výstav se věnuje 3 roky.
  • Výstavní úprava – Kateřina Kešnerová, vlastní 10 let chovatelskou stanici Imperial Miracles.
  • Asijský střih – Romana Hanousková, majitelka Salonu Superpes a Psí školy Superpes. Úpravou psů se zabývá 30 let. Vlastní profesní certifikát a mnoho dalších certifikátů.

Kde:

Lysá nad Labem

Přesné místo konání bude upřesněno týden před akcí.

 

Program:

9:00 Teoretická část – představení plemene, výstavní úprava, balíčkování srsti, kosmetika pro výstavní péči, atd. (M. Kmochová, K. Kešnerová),

12:00 Přestávka

Cca 13:00 Ukázka úpravy joršíra/biewra do asijskéhoi střihu (R. Hanousková). 

Cca 15:00 Část pro aktivní účastníky. Stříhání vlastního jorkšíra/biewera. Stříhání pod dozorem lektorky Romany. Lektorka bude zasahovat do vašeho stříhání pouze dozorováním. Psy si budete upravovat vy sami. Aktivní účastník by měl mít základní povědomí o úpravě psů. Psi, které budete sami upravovat musí být vykoupaní a vyčesaní.

Cena:

  • 1500 Kč teoretická část a ukázka asijského střihu – diváci,
  • 500 Kč příplatek pro aktivní účastníky s vlastním jorkem/biewerem splatný na místě. Max 4 aktivní účastníci.

Platební údaje Vám budou odeslány na Vámi zadaný mail po přihlášení do kurzu.

Platbu za kurz uhraďte do 20.5.2021. Přihláška je platná po připsání peněz na účet pořadatele. Částku je možné převést na náhradníka.

 

Občerstvení:

Zdarma. Po celý den bude k dispozici rautový stůl.

 

Co s sebou?

  • Diváci: Papír, tužku.
  • Aktivní účastníci: Papír, tužku. Nástroje na úpravu psa vlastní, menší počet nástrojů můžeme zapůjčit. Vlastní stůl na stříhání psa, nebo alespoň protiskluzovou podložku.

Ubytování:

Nabízíme možnost ubytování. Cena za noc 300 Kč. Psi jsou zdarma.

 

Přihlášky a platby:

ZDE: https://superpes.dogres.cz/trainings/82905

Kontakt:

Dita Korcová

Tel.: 721 446 459

Mail: dita.korcova@superpes.cz

Reference:

Dobrý večer,
děkuji mockrát paní Romaně Hanouskové za perfektně připravený a profesionálně vedený střihačský kurz pro začátečníky. Celým víkendem nás provázela přátelská a pohodová atmosféra, která se přenášela i na stříhané pejsky.
Paní Romanka nás zasvětila do úvodu střihačské práce, vysvětlila používané nástroje a také zacházení se zvířaty, aby ošetření bylo co nejpříjemnější pro obě strany. Poté bylo i dostatek času k praktickému nácviku.
Ještě jednou tedy díky za velmi příjemný víkend a množství užitečných informací, které se nám všem, i našim psím kamarádům, budou určitě hodit.
Těším se na příští setkání.

Lenka Wernerová

účastnice kurzu Stříhání psů 9.-10.2. 2019

Chtěla bych moc poděkovat paní Romče Hanouskové za příjemně strávený říjnový víkendový kurz, který byl věnovaný výuce stříhání a veškeré péči o naše psí miláčky. Jsem vděčná za předané zkušenosti, které se snažím pečlivě využívat. Zároveň děkuji za péči, kterou věnovala mému pudlíkovi Jackulovi, ze kterého nejen že vytvořila nádherného fešáka, ale současně mi poradila, jak o něj nejlépe pečovat. Moc se mi zamlouvá i následná plná podpora. Podrobné video stříhání pudla je moc šikovná pomůcka. Salon Superpes se mi moc líbil. Všem ráda doporučuji. Také doufám, že to nebyla moje poslední návštěva a jistě se v budoucnu nějakého dalšího kurzu ráda zúčastním. Přeji celému týmu mnouho úspěchů a radosti v této práci.

Kristýna Oberhuberová

účastnice kurzu Stříhání pudl - jorkšír 13.-14.10. 2018

Milá paní Hanousková,
chtěla bych Vám i Ditě ještě jednou poděkovat za právě skončený kurz pro střihače začátečníky. Během intenzivního 3-denního kurzu jste nám předávali vaše celoživotní zkušenosti, informace a dovednosti ve velmi přátelském, nicméně velmi profesionálním duchu. Dozvěděli jsme se spousty informací ohledně stříhání, vedení salonu a psí pohody v ní, ale také velmi cenné praktické rady týkající se správných nástrojů, přípravků a postupů.  Byli jsme svědky “střihačského koncertu” vás obou, který jsme se poslední den kurzu snažili my účastníci alespoň trochu napodobit na našich čtyřnohých “modelech”….
Z vaší práce je jasně vidět opravdová vášeň a láska pro čtyřnohé psí kamarády a stálé celoživotní vzdělávání.
Jana Jeníková

účastnice kurzu Stříhání pudl - jorkšír 22.-24.5. 2020

Před absolvováním kurzu jsem očekávala přínos ve zdokonalení stříhání, důležité rady jak se chovat k pejskům a manipulovat s nimi. Mé očekávání se naplnilo: dostala jsem mnoho užitečných rad, kterých si moc cením. Pomohlo mi to v získání klientely a v přístupu k danému psovi. Pokud chcete začít se stříháním jako já, doporučuji tyto kurzy, přístup školitelek je na výbornou a kdykoli potřebuji s něčím poradit jsou ochotné i po delší době.
Lenka Hoffmannová

účastnice kurzu Stříhání psů (pudl)

Děkuji za skvělý víkend v příjemné atmosféře. Naučili jsme se spoustu věcí, které můžeme doma na našich pejscích procvičovat a zdokonalovat se. Už teď se těším na příští kurz.

Jana Rieder

účastnice kurzu Stříhání pudl - jorkšír 13.-14.10. 2018

Opravdu doporučuji! Jak stříhání, tak i kurz. Paní Romanka je moc hodná, milá, šikovná, trpělivá a opravdu se moc naučíte. 😊 Já i můj pejsek jsme se v salónku cítili moc dobře. Velikánská spokojenost 💖…. Ještě jednou díky!

Simona Pulková

účastnice kurzu Stříhání jorkšírského teriéra 14.11. 2018