Kurz stříhání

pudl – výstavní a sportovní úprava

Momentálně jednáme o dalším termínu kurzu

 

 

Informace o kurzu:

Kdy a kde:

  • ? v salonu Superpes v Lysé nad Labem

Pro koho:

  • chcete se naučit perfektně ostříhat pudla do výstavního i sportovního střihu

Program – sobota:

  • v tento den předvede výstavní úpravu královského pudla do baby střihu a komerčního teriérského střihu Jitka Procházková

Program – neděle:

  • v tento den předvede výstavní moderní střih a sportovní střih pudla Dita Korcová, také si můžete pod jejím vedením ostříhat vlastního pudlíka

Cena a délka kurzu:

  • 1500 Kč / osoba / sobota
  • 1200 Kč / osoba / neděle
  • 2700 Kč / osoba / dva dny (přednost mají přihlášení na oba dva dny)

Kurzu se zúčastní maximálně osum osob, zakládáme si na individuálním přístupu.

Délka kurzu je cca 16 hodin, rozdělených do dvou dnů (tzn. každý den cca 8 hodin).

Po ukončení kurzu získáte certifikát o absolvování.

Přihláška je platná po zaplacení celé částky na č.účtu: 670100-2212261914/6210. V případě vaší neúčasti se platba nevrací, ale je možné ji převést na náhradníka, pokud si ho seženete.

Přihlašujte se výhradně vyplněnou přihláškou níže nebo na email romana.hanouskova@superpes.cz . Pro rychlé informace volejte na tel. 602 390 308.

Kurzem vás provede:

Jitka Procházková

Jitka Procházková

Jitka upravuje pejsky od roku 1986 a je poradkyní chovu pudlů všech velikostních rázů a barev. Vyhrála Pragobest, což je jedna z neprestižnějších střihačských soutěží ve světě. V dalších letech na Pragobestu působila jako rozhodčí. Řadí se mezi naše nejlepší upravovatelky pudlů na výstavy. Vlastní svoji chovatelskou stanici. Vede kurzy stříhání psů.

Dita Korcová

Dita Korcová

Dita upravuje pejsky od svých 12ti let. V našem salonu Superpes pracuje od roku 2006. Na výstavy upravuje své vlastní pudly. V roce 2015 se stala Kynologem roku a v tomtéž roce se stala i Mistryní světa v agility v italské Bologni se svoji pudličkou Pepe. Dita se celoživotně vzdělává nejen v oblasti stříhání a výcviku, ale i chování a psychice psů.

Přihláška na kurz stříhání - pudl (výstavní a sportovní úprava)

15 + 13 =

Reference:

Chtěla bych moc poděkovat paní Romče Hanouskové za příjemně strávený říjnový víkendový kurz, který byl věnovaný výuce stříhání a veškeré péči o naše psí miláčky. Jsem vděčná za předané zkušenosti, které se snažím pečlivě využívat. Zároveň děkuji za péči, kterou věnovala mému pudlíkovi Jackulovi, ze kterého nejen že vytvořila nádherného fešáka, ale současně mi poradila, jak o něj nejlépe pečovat. Moc se mi zamlouvá i následná plná podpora. Podrobné video stříhání pudla je moc šikovná pomůcka. Salon Superpes se mi moc líbil. Všem ráda doporučuji. Také doufám, že to nebyla moje poslední návštěva a jistě se v budoucnu nějakého dalšího kurzu ráda zúčastním. Přeji celému týmu mnouho úspěchů a radosti v této práci.

Kristýna Oberhuberová

účastnice kurzu Stříhání pudl - jorkšír 13.-14.10. 2018

Před absolvováním kurzu jsem očekávala přínos ve zdokonalení stříhání, důležité rady jak se chovat k pejskům a manipulovat s nimi. Mé očekávání se naplnilo: dostala jsem mnoho užitečných rad, kterých si moc cením. Pomohlo mi to v získání klientely a v přístupu k danému psovi. Pokud chcete začít se stříháním jako já, doporučuji tyto kurzy, přístup školitelek je na výbornou a kdykoli potřebuji s něčím poradit jsou ochotné i po delší době.
Lenka Hoffmannová

účastnice kurzu Stříhání psů (pudl)

Děkuji za skvělý víkend v příjemné atmosféře. Naučili jsme se spoustu věcí, které můžeme doma na našich pejscích procvičovat a zdokonalovat se. Už teď se těším na příští kurz.

Jana Rieder

účastnice kurzu Stříhání pudl - jorkšír 13.-14.10. 2018

Opravdu doporučuji! Jak stříhání, tak i kurz. Paní Romanka je moc hodná, milá, šikovná, trpělivá a opravdu se moc naučíte. 😊 Já i můj pejsek jsme se v salónku cítili moc dobře. Velikánská spokojenost 💖…. Ještě jednou díky!

Simona Pulková

účastnice kurzu Stříhání jorkšírského teriéra 14.11. 2018