Kurz stříhání

pudla na moderní střih

Informace o kurzu:

Modelový pes – královský pudl.

 

Lektor:

Dita Korcová

 

Kde:

Lysá nad Labem

Přesné místo konání bude upřesněno týden před akcí.

 

Program:

9:00 Teoretická část – představení plemene, historie, využití a soužití s pudly, střihy, péče o srst pudla.

10:30 Ukázka moderního střihu (modelový pes bude mít dopředu upravené packy a čumák).

Cca 13:30 Přestávka

Cca 14:30 Část pro aktivní účastníky. Stříhání vlastního pudla. Stříhání pod dozorem lektorky Dity. Lektorka bude zasahovat do vašeho stříhání pouze dozorováním, psy si budete upravovat vy sami. Aktivní účastník by měl mít základní povědomí o úpravě psů. Psi, které budete sami upravovat musí být vykoupaní, vyčesaní a musí mít upravený čumák a packy.

 

Cena:

  • 1500 Kč teoretická část a ukázka moderního střihu – diváci,
  • 500 Kč příplatek pro aktivní účastníky s vlastním pudlem splatný na místě. Max 4 aktivní účastníci.

Platební údaje Vám budou odeslány na Vámi zadaný mail po přihlášení do kurzu.

Platbu za kurz uhraďte do 20.5.2021. Přihláška je platná po připsání peněz na účet pořadatele. Částku je možné převést na náhradníka.

 

Občerstvení:

Zdarma. Po celý den bude k dispozici rautový stůl.

 

Co s sebou?

  • Diváci: Papír, tužku.
  • Aktivní účastníci: Papír, tužku. Nástroje na úpravu psa vlastní, menší počet nástrojů můžeme zapůjčit. Vlastní stůl na stříhání psa, nebo alespoň protiskluzovou podložku.

Ubytování:

Nabízíme možnost ubytování. Cena za noc 300 Kč. Psi jsou zdarma.

 

Přihláška a platba:

ZDE: https://superpes.dogres.cz/trainings/82901

 

Kontakt:

Dita Korcová

Tel.: 721 446 459

Mail: dita.korcova@superpes.cz

Reference:

Dobrý večer,
děkuji mockrát paní Romaně Hanouskové za perfektně připravený a profesionálně vedený střihačský kurz pro začátečníky. Celým víkendem nás provázela přátelská a pohodová atmosféra, která se přenášela i na stříhané pejsky.
Paní Romanka nás zasvětila do úvodu střihačské práce, vysvětlila používané nástroje a také zacházení se zvířaty, aby ošetření bylo co nejpříjemnější pro obě strany. Poté bylo i dostatek času k praktickému nácviku.
Ještě jednou tedy díky za velmi příjemný víkend a množství užitečných informací, které se nám všem, i našim psím kamarádům, budou určitě hodit.
Těším se na příští setkání.

Lenka Wernerová

účastnice kurzu Stříhání psů 9.-10.2. 2019

Chtěla bych moc poděkovat paní Romče Hanouskové za příjemně strávený říjnový víkendový kurz, který byl věnovaný výuce stříhání a veškeré péči o naše psí miláčky. Jsem vděčná za předané zkušenosti, které se snažím pečlivě využívat. Zároveň děkuji za péči, kterou věnovala mému pudlíkovi Jackulovi, ze kterého nejen že vytvořila nádherného fešáka, ale současně mi poradila, jak o něj nejlépe pečovat. Moc se mi zamlouvá i následná plná podpora. Podrobné video stříhání pudla je moc šikovná pomůcka. Salon Superpes se mi moc líbil. Všem ráda doporučuji. Také doufám, že to nebyla moje poslední návštěva a jistě se v budoucnu nějakého dalšího kurzu ráda zúčastním. Přeji celému týmu mnouho úspěchů a radosti v této práci.

Kristýna Oberhuberová

účastnice kurzu Stříhání pudl - jorkšír 13.-14.10. 2018

Milá paní Hanousková,
chtěla bych Vám i Ditě ještě jednou poděkovat za právě skončený kurz pro střihače začátečníky. Během intenzivního 3-denního kurzu jste nám předávali vaše celoživotní zkušenosti, informace a dovednosti ve velmi přátelském, nicméně velmi profesionálním duchu. Dozvěděli jsme se spousty informací ohledně stříhání, vedení salonu a psí pohody v ní, ale také velmi cenné praktické rady týkající se správných nástrojů, přípravků a postupů.  Byli jsme svědky “střihačského koncertu” vás obou, který jsme se poslední den kurzu snažili my účastníci alespoň trochu napodobit na našich čtyřnohých “modelech”….
Z vaší práce je jasně vidět opravdová vášeň a láska pro čtyřnohé psí kamarády a stálé celoživotní vzdělávání.
Jana Jeníková

účastnice kurzu Stříhání pudl - jorkšír 22.-24.5. 2020

Před absolvováním kurzu jsem očekávala přínos ve zdokonalení stříhání, důležité rady jak se chovat k pejskům a manipulovat s nimi. Mé očekávání se naplnilo: dostala jsem mnoho užitečných rad, kterých si moc cením. Pomohlo mi to v získání klientely a v přístupu k danému psovi. Pokud chcete začít se stříháním jako já, doporučuji tyto kurzy, přístup školitelek je na výbornou a kdykoli potřebuji s něčím poradit jsou ochotné i po delší době.
Lenka Hoffmannová

účastnice kurzu Stříhání psů (pudl)

Děkuji za skvělý víkend v příjemné atmosféře. Naučili jsme se spoustu věcí, které můžeme doma na našich pejscích procvičovat a zdokonalovat se. Už teď se těším na příští kurz.

Jana Rieder

účastnice kurzu Stříhání pudl - jorkšír 13.-14.10. 2018

Opravdu doporučuji! Jak stříhání, tak i kurz. Paní Romanka je moc hodná, milá, šikovná, trpělivá a opravdu se moc naučíte. 😊 Já i můj pejsek jsme se v salónku cítili moc dobře. Velikánská spokojenost 💖…. Ještě jednou díky!

Simona Pulková

účastnice kurzu Stříhání jorkšírského teriéra 14.11. 2018

Kurzem vás provede:

Romana Hanousková

Romana Hanousková

majitelka salonu a dlouholetá střihačka

Více o mně si můžete přečíst ZDE
Dita Korcová

Dita Korcová

Dita upravuje pejsky od svých 12ti let. V našem salonu Superpes pracuje od roku 2006. Na výstavy upravuje své vlastní pudly. V roce 2015 se stala Kynologem roku a v tomtéž roce se stala i Mistryní světa v agility v italské Bologni se svoji pudličkou Pepe. Dita se celoživotně vzdělává nejen v oblasti stříhání a výcviku, ale i chování a psychice psů.