Historie se opakuje! Pepe obhájila titul Vicemistryně republiky! Velká radost z dosaženého výsledku na Mistrovství ČR, kdy Pepe byla po téměř stejném průběhu znovu na celkovém 2. místě!

První běh, jumping jednotlivců, byl velmi rychlý a běhavý parkur a my jsme obsadily slušné 5. místo. Druhý den byla řada na finálový běh agility. Bylo nutné běžet na plno, vzhledem k tomu, že rozdíly v časech byli po sobotě minimální. Parkur byl velmi pěkný, tak jsme to s Pepe rozbalily a vyšlo to! V agility jsme byli na 1. místě a v součtu to dalo místo druhé.12003933_833234066771878_7711238894763575235_n

V soutěži družstev nám chybělo trochu toho štěstíčka. Do finále jsme šli z prvního místa poté, co holky krásně zaběhly tři čisté běhy. Já s Pepe jsme se diskvalifikovaly, ale naštěstí to nemělo efekt na celkový výsledek družstva. Finále bylo smolné, vzhledem k tomu, že disk potkal Olgu Edrovou a Jitka Klozová se diskvalifikovala na předposlední překážce. V součtu jsme byli v družstvech na 5. místě.

Mistrovsví ČR bylo jako loni velmi dobře zorganizované, a běhalo se na pěkné umělé trávě. Počasí nám vyšlo jen v sobotu, v neděli by se většina lidí raději viděla doma v posteli s horkým čajem. Ale vydrželi jsme a rozhodně to stálo za to.