Snaha se vyplatila a my si můžeme odškrtnout další úspěšný celo-víkendový agility závod pořádaný Psí školou Superpes. Jako rozhodčí přijal pozvání velmi milý David Powell až z daleké Francie. Jeho parkůry nebyly jednoduché, ale většina závodníků si pochvalovala neotřelý styl Davidových tratí.2014-05-10 Lysa nad Labem, Czech Republic, Agility 3

Závodníci bojovali oba dny o postup do nedělního finále, kde měli možnost vyhrát pěkné ceny poskytnuté od našeho sponzora TENESCO.CZ. Kromě agilitění mohli účastníci rozmazlovat své chuťové pohárky zmrzlinou z cukrárny La Fantasia a domácími pokrmy všeho druhu o jejichž výrobu se zasloužily zkušené kuchařky Zita Přichystalová a Romana Hanousková.

Ve startovní listině se objevilo mnoho jmen členů Psí školy Superpes. A kdo všechno od nás závodil? V kategorii nejmenších psů: Katka Chalušová, Tomáš Ješke, Dita Korcová, Petra Vyplelová, Gábina Chalušová, Petr Slaba, Martina Golasíková, Veronika Šedová, Veronika Stanková, Kristýna Jandová a Radka Kopecká. S ostatními středními psy si to rozdala Katka Fafková a Radka Kopecká. A mezi největšími se objevil Petr Kopecký, Romča Hanousková ml., Klára Marešová, Petra Vyplelová a Romana Hanousková.DSC_3994 1

Nejlépe se dařilo Tomáši Ješke, který vyhrál celé finále kategorie small. Za zmínku stojí také výkon Kristýnky Jandové a Maxe startující na svých prvních závodech a hned z toho bylo 2. místo ve zkoušce a známka výborně.

Velký dík patří sponzorovi, firmě Tenesco, která již několik let velmi štědře podporuje naše akce a závody. V současné době je velmi těžké sehnat sponzora, proto jsme za takovou podporu velmi rádi.

Výsledky závodu najdete ZDE.

Fotografie vítězů najdete ZDE.

Všechny parkůry Davida (včetně parkůrů z těchto závodů) najdete ZDE.