Než přijdete do salonu

Aneb pokyny před návštěvou…

Předtím, než přijdete k nám do salonu, si prosím přečtěte tyto pokyny, které jsou důležité pro vás, vašeho pejska, ale i pro nás psí kadeřnice. Snažíme se, aby se každý pejsek i jeho majitel cítil u nás jak nejlépe to jde. Stříhání a úprava nebývá u většiny pejsků v oblibě, takže dodržováním těchto pravidel si to můžeme trošku ulehčit.

Prosím, chodte včas, nejlépe cca 5minut před dohodnutým termínem. Pokud možno nepřicházejte ve velkém časovém předstihu, pejskové potom čekají s vámi v čekárně a jsou nervózní. Potřebujete-li pejska dát do salonu výrazně dříve, než je váš termín, oznamte to den předem a domluvíme si předání pejska – ten může počkat v odkládacím boxu.

Při první návštěvě, vás vyzpovídáme a založíme kartu. Karta je jen informační, k ničemu vás nezavazuje. Do karty zaznamenáváme informace o zdraví, chování  a typu střihu, jsou v ní kontaktní údaje na majitele.

Prosím sdělujte nám, pokud máte podezdření na parazity, že se pejsek necítí dobře, bolejí ho záda a podobně, samozřejmě uvítáme upozornění na případnou agresivitu psa. Dohodnem se na postupu, který bude pro vás přijatelný a pejska nebude stresovat.

Prosím respektujte pokyny střihačky, pokud je potřeba pejska přidržet a jak. Naopak, pokud vás požádá aby jste šli čekat do čekárny, učiňte tak. Někteří pejsci se v přítomnosti majitele velmi špatně stříhají, někteří se naopak bez paničky (páníčka) cítí stísněně. Všechny jsme ve svém oboru odbornice a dokážeme dobře odhadnout, co je pro vašeho pejska nejpohodlnější.

Pokud jste objednáni s vykoupaným pejskem z domova, návod na správné koupání ZDE, prosím přineste ho čistého, nezabahněného a suchého. Chápu, že se pejsek musí vyvenčit, ale my musíme pejska opláchnout a mokré nohy vyfénovat . Pejska venčete před tím, než ho doma budete připravovat na úpravu.

 

 

+420 720 442 381

Objednejte se

Čechova 67

Lysá nad Labem

Po - Pá 8 - 20

pouze na objednání