Republiku bere každý jinak, někdo se jede rvát o titul, pro jiného je to další agility událost, kde se setká s přáteli. Pro Superpsí závodníky to letos byla směska obojího.

Družstvo large sestavené z agiliťáků Petr Kopecký, Romana Hanousková, Eva Boháčová a Dita Korcová, to pojalo spíše rekreačně a s nadhledem. Tomu odpovídá výsledek celkového 15. místa z 27 družstev. Ochutnávku jumpingu jedno člena družstva najdete ZDE.

DSC_1772 - 2

Další superpsí členové, kteří závodili na MČR byli Martina Golasíková, Kateřina Chalušová a ostřílený závodník Tomáš Ježke. Katce s Gledys se letos podařily disky v obou bězích, jak řekla Katka, byly prostě diskíto hvězdičky. Jejich jumping najdete ZDE. O malou senzaci se postarali Martina se svou mini Jackuškou a Tomáš s šeltií Jenny, kteří byli společně v družstvu „Solidní nejistota“. V agility družstev se umístili na 3. místě a celkový výsledek v součtech obou běhů bylo fantastické 4. místo!

Martina G.

Stejně jako loni, i letos se skvěle ukázali závodníci Petr Kopecký a jeho veterán Kimi. Vybojovali celkové 2. místo! Za zmínku stojí, že v loňském roce byla tato dvojice na místě 3.!! Ještě rok a máme tu Mistry ČR ve veteránech.

DSC_1779 - 2

Pro příští ročník MČR bych si přála stejně dobře zorganizovanou akci, jako byla ta letošní a stejně osvěžující podzimní počasí. Organizátorům moc děkuji.